Відгуки про компанію Крамничка
- Елена Т.
Обслуговування на рівні, консультанти з магазину все детально пояснили, потім ще раз перетелефонували та узгодили моє замовлення, посилка прийшла вчасно, товар в порядку та відповідає замовленому. Спасибі! За потреби купуватиму ще!
- Андрей З.
Заказывал деревянный конструктор для ребенка, отправили в этот же день. Отличное качество, Рекомендую!
- Руслан П.
Отличный магазин! Рекомендую! Все быстро и качественно!
